Outwell Dreamcatcher Single | Sleeping Mat | 120 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 4.04 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 3.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 780 x 200 mm |
| Paksus | 120 mm |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Outwell |
| Suurus | 200 x 75 x 12 cm |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Dreamcatcher Single |
| Toote värv | Blue |
| Tooteperekond | Sleeping Mat |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





